Caesar I. Mat Cube 60x60 Rett. (tl. 30mm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Caesar I. Mat Cube 60x60 Rett. (tl. 30mm) jsou dlaždice ze série Caesar 30mm, 30mm od keramičky Ceramiche Caesar. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 3cm dlažba a protiskluz na terasu, pod pergolu, na chodník, do garáže a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou hnědé s hrubým povrchem, styl dlaždic je velmi proměnlivý betonový. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x600mm a tlouštce 30mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.2 kg |
| EAN: | 246103 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 600 |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Kolekce: | Caesar 30mm, 30mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Obsah balení: | 0.36 m2 |
| Použití: | Protiskluz, 3 cm dlažba |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V4 - velmi proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ano |
| Šířka: | 600 |
| Tloušťka: | 30 |
| Tvar: | Čtverec |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)