Pastorelli Factory Beige 80x80 Rett. (tl.2cm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Pastorelli Factory Beige 80x80 Rett. (tl.2cm) jsou dlaždice ze série Pastorelli Factory, Pastorelli 20mm od keramičky Pastorelli. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, pod pergolu, na chodník, do garáže, k bazénu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý betonový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 800x800mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 246703 |
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 800 |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Kolekce: | Pastorelli 20mm, Pastorelli Factory |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ano |
| Šířka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Tvar: | Čtverec |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)