Sichenia P. Bleue EST. 60x60 Rett. Grip (tl. 2cm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Sichenia P. Bleue EST. 60x60 Rett. Grip (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Sichenia 20mm od keramičky Sichenia. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, do koupelny, na chodník, do garáže a k bazénu. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou modré, antracitové a šedé s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý betonový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x600mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 2510213 |
| Barva: | Šedá, Antracitová, Modrá |
| Délka: | 600 |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Kolekce: | Sichenia 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ne |
| Šířka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Tvar: | Čtverec |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)