Del Conca Nabi2 HNB205 Neutral 40x120 (tl. 2cm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Del Conca Nabi2 HNB205 Neutral 40x120 (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Del Conca 20mm od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, pod pergolu, na chodník, k bazénu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice jsou šedé a bílé s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý dřevěný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 400x1200mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 2626953 |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Délka: | 1200 |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.48 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ne |
| Šířka: | 400 |
| Tloušťka: | 20 |
| Tvar: | Obdélník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)