Del Conca Stone Travertino HSE210 60x90 Rett. (tl. 2cm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Del Conca Stone Travertino HSE210 60x90 Rett. (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Del Conca 20mm od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz do exteriéru, na terasu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové a šedé s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý travertin a mramorový. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x900mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 44 kg |
| EAN: | 2626894 |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Délka: | 900 |
| Estetický vzhled: | Mramor, Travertin |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 1.08 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ano |
| Šířka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Tvar: | Obdélník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)