Pastorelli CF Colorful Sand 80x80 Rett. (tl. 2cm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Pastorelli CF Colorful Sand 80x80 Rett. (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Deceram Outdoor Color, Pastorelli 20mm od keramičky Pastorelli. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, pod pergolu, pro komerční prostory, k bazénu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové s hrubým povrchem, styl dlaždic je mírně proměnlivý pískový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 800x800mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| EAN: | 2410301 |
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 800 |
| Estetický vzhled: | Kámen, Písek |
| Kolekce: | Pastorelli 20mm, Deceram Outdoor Color |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.64 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V2 - mírně proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ano |
| Šířka: | 800 |
| Tloušťka: | 20 |
| Tvar: | Čtverec |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)