Sichenia 94EVO Palladiana 90x90 Rett. Grip (tl. 2cm)

Garance doručení
Rychle a spolehlivě

Kvalita na 1. místě
Kvalitní dlažba

Potřebujete poradit?
Napište nám

Skvělá cena
Doprodejové kusy
Související produkty
Detailní popis produktu
Sichenia 94EVO Palladiana 90x90 Rett. Grip (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Sichenia 20mm od keramičky Sichenia. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, do koupelny, na chodník, do garáže a k bazénu. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové a šedé s hrubým povrchem, styl dlaždic je velmi proměnlivý betonový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 900x900mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 2510188 |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Délka: | 900 |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Kolekce: | Sichenia 20mm |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.81 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Proměnlivost: | V4 - velmi proměnlivý |
| Snížená jakost: | Ne |
| Šířka: | 900 |
| Tloušťka: | 20 |
| Tvar: | Čtverec |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(295_x_60_px)_(3).png)